شما نمی‌توانید از کشورتان سفارشی انجام دهید. United States

ROG Claymore مشاهده عکس بزرگتر

ROG Claymore

5055

جدید

افزودن به لیست دلخواه

اولین کلید صفحه کلید مکانیکی RGB در جهان با شماره گیر قابل جدا شدن، سوئیچ Aura Sync و Cherry MX RGB

 • کلید های جداگانه با پس زمینه با تکنولوژی Aura Sync RGB برای گزینه های شخصی نامحدود
 • کلید های کاملا قابل برنامه ریزی با در ضبط ماکرو پرواز
 • 100٪ anti-ghosting با تکنولوژی N-key rollover (NKRO)
 • کلید های Hotkeys برای سرعت فن، روشنایی و کنترل اورکلاک هنگامی که با یک مادربرد ASUS ROG همراه می شوند
 • حافظه داخلی برای صرفه جویی در پروفایل در حال حرکت و بصری ROG Armory برای روشنایی، کلید و تنظیمات آمار
 • ساخت آلومینیوم با طول عمر با جزئیات پیچیده الهام گرفته از مایان
 • ایسوس بازار

  ما فروشنده محصولات اصل ایسوس در ایران هستیم. با ما حرفه ای باشید

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید.02177867946

 • چرا ایسوس بازار ؟

  کیفیت، اصل بودن کالا، گارانتی معتبر،قیمت مناسب

 • حرفه ای بازی کنید

  با مادربرد و کارت گرافیک های ایسوس حرفه ای بازی کنید

محصولات مرتبط

ویژگی ها

*مشخصات فنی کیبرد*

KM-ابعاد کیبرد : 45 × 145 × 360 میلی‌متر
KM-نوع رابط : USB
KM-سایر قابلیت‌های صفحه کلید : برای تغییر میزان شدت نور، تغییر رنگ، کلید ویندوز، macro recording، اورکلاکینگ حافظه، پاور، تغییر افکت های نوری، تغییر پروفایل، کنترل سرعت فن، شتاب تکرار، اورکلاکینگ CPU، ورود به بایوس و Clear CMOS
KM-نوع اتصال : باسیم

توضیحات

Image result for ROG Claymore

ROG Claymore Core دارای ویژگی های Cherry MX RGB می باشد که به شما کلید های دقیق و پاسخگو را می دهد. این برنامه دارای کلید های دارای نور پسزمینه قابل برنامه ریزی با تکنولوژی Aura Sync برای سطح بی نظیر شخصی سازی است. این صفحه کلید 100٪ anti-ghosting دارای تکنولوژی N-Key rollover، در ضبط ماکرو پرواز و کلید های اختصاصی برای کنترل های خنک کننده و اورکلاکینگ مادربرد ASUS منحصر به فرد است. ROG Claymore Core به شما می دهد لبه برنده در میدان جنگ دیجیتال.

ASUS Aura - اجازه دهید نور وجود داشته باشد

آتش Aura و لذت بردن از نور غم انگیز نشان می دهد در ROG Claymore Core به طور جداگانه قابل تنظیم کلید های پس زمینه روشن، و خلاقیت با پالت خود را از بیش از 16 میلیون رنگ. شما همچنین قادر به همگام سازی اثر نور سفارشی خود را با دامنه در حال رشد از چرخ دنده فعال Aura.

هر کلید شمارش کلیدی

ROG Claymore Core دارای سوئیچ های Cherry MX RGB، 100٪ ضد انحراف با تکنولوژی N-Key rollover (NKRO)، کلید های کاملا برنامه ریزی شده و ضبط کلید کلی کلید می باشد تا اطمینان حاصل شود که همیشه لبه برنده شوید.

شخصی سازی و سفارشی سازی نامحدود

شما می توانید تا شش پروفایل کاربری (5 سفارشی + 1 مشخصات پیش فرض) را در حافظه فلش داخلی ROG Claymore Core در حال حرکت ذخیره کنید. Armogi ROG بصری به شما امکان می دهد کلید، روشنایی و تنظیمات ماکرو را سفارشی کنید. شما حتی می توانید اطلاعات آماری مانند تعداد کلیدی در طول بازی ایجاد کنید.

همه در هماهنگی

ROG به شما گزینه های Aura Sync منحصر به فرد و ویژگی های اضافی را هنگامی که شما جفت ROG Claymore Core با یک مادربرد ASUS ROG، کارت گرافیک و بیشتر به شما می دهد. کلید های ROG Claymore Core به شما این امکان را می دهند که سرعت فن خود را از مادربوردهای ASUS کنترل و سیستم را اورکلاک کنید.

روشنایی کامل در هماهنگی

Aura Sync نور RGB را از جعبه چک، ترکیب و کنترل LED ها از تمام محصولات Aura فعال خود را از یک برنامه واحد برای دستیابی به هماهنگی کامل و هماهنگ، طول می کشد. Aura به شما اجازه می دهد تا جلوه های نور را در مادربرد خود، ROG Claymore Core و نمونه کارهای روزافزون محصولات Aura فعال فعال همگام سازی کنید. شما می توانید از یک مجموعه ای از اثرات LED را انتخاب کنید و حتی می توانید از نور پس زمینه ROG Claymore Core استفاده کنید تا درجه حرارت CPU را نشان دهید.

درباره Aura Sync بیشتر بدانید: https://www.asus.com/microsite/AURA/Sync.html

* هماهنگ سازی مادربرد ASUS، کارت گرافیک و ROG Claymore Core از طریق نرم افزار Sync فعال و کنترل شده توسط مادربردهای Aura آماده است. صفحه پشتیبانی برای مادربرد فعال Aura خود را برای دانلود نرم افزار Aura، روی درایور و ابزار و سپس Utilities کلیک کنید.

** برای هماهنگ سازی Aura بین ROG Claymore Core و Spatha تنها، به سادگی کلید Fn را فشار دهید و سپس ROG SYNC کلید های Hotkey هنگامی که ROG Armory فعال می شود. همگام سازی حدود 10 ثانیه طول می کشد Aura Sync با ROG Spatha تنها در حالت سیمی در دسترس است.

خنک کننده و اورکلاکینگ با یک کلیک، انجام شد!

از طریق کلید های منحصر به فردی که به شما اجازه راه اندازی سیستم، کنترل سرعت فن *، اورکلاک و دسترسی به بایوس ** را می دهند، از همکاری ROG Claymore Core و مادربرد ROG خود بهره مند شوید.

* نیاز به نرم افزار ROG Armory و Fan Xpert دارد. لطفا نرم افزار Fan Xpert را از سایت پشتیبانی مادربرد خود دانلود کنید.
   ** برای فعال کردن KeyBot در حالت S5: لطفا ROG Claymore Core را به سوکت اختصاصی USB موجود در مادربردهای ROG خود وصل کنید و هر دو نرم افزار ROG Armory و KeyBot II را فعال کنید.

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

ویژگی ها

*مشخصات فنی کیبرد*

KM-ابعاد کیبرد : 45 × 145 × 360 میلی‌متر
KM-نوع رابط : USB
KM-سایر قابلیت‌های صفحه کلید : برای تغییر میزان شدت نور، تغییر رنگ، کلید ویندوز، macro recording، اورکلاکینگ حافظه، پاور، تغییر افکت های نوری، تغییر پروفایل، کنترل سرعت فن، شتاب تکرار، اورکلاکینگ CPU، ورود به بایوس و Clear CMOS
KM-نوع اتصال : باسیم