شما نمی‌توانید از کشورتان سفارشی انجام دهید. United States

حمل و نقل و برگشت

حمل بسته‌ی شما

بسته ها باید حداکثر دو روز پس از تایید پرداخت ارسال شوند. اگر شما روش های دیگری را برای پرداخت انتخاب کنید ممکن است مالیاتی بر آن افزوده شود. شما به هرنوع شیوه‌ی حمل را که انتخاب کنید شماره‌ی پیگیری مرسوله برای شما ارسال خواهد شد.

هزینه های ارسال شامل هزینه های بسته بندی و پست می شوند. تعرفه ها بررسی شدند، با در نظر . ما پیشنهاد می کنیم سفارشات خود را در یک گروه جمع آوری کنید. ما نمتوانیم دو سفارش مجزا را با هم در یک گروه جمع آوری کنیم و مالیات برای هرکدام جداگانه محاسبه خواهند شد. بسته ها با تایید خود شما ارسال می شوند ولی ممکن است شکننده باشند.

روش های حمل عبارتند از :

الف.     حمل با تیپاکس

در این روش شرکت تیپاکس به صورت پس کرایه اجناس شما را در بیشتر شهرها و شهرستانها تحویل می دهد . پس از ارسال کالا از جانب فروشگاه شما می توانید از طريق ورود به سیستم حساب کاربری، بخش كدهای رهگيري سايت از كد پيگيري سفارش خود مطلع شويد و یا از طریق وارد کردن کد در قسمت پیگیری سریع از كد پيگيري سفارش خود مطلع شويد و با پرداخت هزینه حمل به شرکت تیپاکس کالای خود را از این شرکت تحویل بگیرید .

به صورت حدودی از هزینه حمل کالا از مقصد مشهد تا تهران و شهرهای بین راهی  تا سقف 6 کیلو گرم، 9000 تومان و به ازای هر کیلو گرم اضافه بار، 1000 تومان اضافه می گردد. برای سایر شهر ها نیز این مبالغ دو برابر می گردد. این روش حمل و نقل برای کالاهای سبک وزن مناسب تر می باشد.

ب.     حمل با پیک :

 در اين روش پس از ثبت سفارش و تاييد پرداخت نسبت به تهیه کالای شما اقدام خواهد شد و سپس از فروشگاه با شما تماس گرفته مي شود و آماده شدن سفارش را به اطلاع شما ميرسانيم و سپس اجناس شما با پيك ارسال خواهد شد. پرداخت هزینه پیک به عهده خریدار است. این روش برای کالاهای سبک و درون شهری می باشد.

ج.     حمل با ترمينال :

 در اين روش پس از ثبت سفارش و تاييد پرداخت نسبت به تهیه کالای شما اقدام خواهد شد و سپس از فروشگاه با شما تماس گرفته مي شود و آماده شدن آن را به اطلاع شما ميرسانيم و سپس اجناس شما با پيك ارسال و تحويل باربري داده خواهد شد . پس از ارسال کالا از جانب فروشگاه، شما می توانید از طريق ورود به سیستم حساب کاربری ، بخش كدهای رهگيري سايت از كد پيگيري سفارش خود مطلع شويد و یا از طریق وارد کردن کد در قسمت پیگیری سریع از كد پيگيري سفارش خود مطلع شويد و با پرداخت هزینه حمل به باربري قطعات خود را از این شرکت تحویل بگیرید . در این روش مبلغی از جهت حمل کالا از درب شرکت تا دفتر شرکت باربری به هزینه کل خرید اضافه می گردد.

د.      حمل با شرکت های دیگر:

 در صورت تمایل شما برای فرستادن جنس به مقصدش با دیگر شرکت های حمل و نقل مانند باربری، هواپیمایی و... شما می بایستی هماهنگی قبلی را با فروشگاه به عمل آورید . قابل ذكراست كه پس از انتخاب اين گزينه در باره هزينه حمل با فروشگاه تماس حاصل نماييد و هما هنگي لازم را انجام دهيد در غير اينصورت اجناس شما ارسال نخواهد گردد.